latest news

other information


    Iva
    • ráda jí :)

    Kačenka
    • ráda se směje :D

Klub virtuální reality / Virtual Reality Club

12. května 2018 / May 12, 2018

Holky jsou s generace, která si život bez počítače a přidružené elektroniky už nedovede ani představit :)

V Kačce budí vyprávění o mém dětství bez internetu občas představy, že jsem se na přesličkových polích družně pásala s dinosaury a jinou prehistorickou zvěří ;) Ale máma jde s dobou! A tak jsem holky vzala do Klubu virtuální reality, ať si "zapaří" ;)
Do Nuslí jsem doputovala se sebevědomým úsměvem na tváři a dobrým pocitem, že nás tentokrát neztratím - už jsme tam byly, cestu znám... Ale ouha. Na místo určení jsme doputovaly zcela vzorně... abych zjistila, že se Klub přestěhoval na jinou ulici, což jsem na webu při rezervaci nezaznamenala... Hodný majítel mi na mé zoufalé kvílení do telefonu nejen vysvětlil, jak z Jaromírovy na Otakarovu, ale také mne přišel počkat na zastávku, nabyv na základě mého štkaní nejspíš dojmu, že jsem totálně retardovaná a s dětmi bídně zhynu v nuselských ulicích, případně doťapu někam do Rakous ;)
Kačka si zahrála čarodějnou hru, kterou viděla u jakéhosi youtubera, zkusila 3D malování a následně si hrála ve svém oblíbeném Job simulatoru, a Maruška po malování a čarodějné hře zaplula do hlubin korlového útesu. A na zpáteční cestě jsem nás dopravila bez ztráty kytičky! ;)Kačka hraje zaklínadlo na xylofon...


... a čaruje


Maruška maluje


:)


Kotel na kouzelné lektvary


Kačka tvoří sněhuláka


PC na VR


:)


:)¨¨¨¨¨¨¨¨